Ik zoek christelijke hulp maakt gebruik van cookies om de website goed te laten functioneren.
Als u onze website gebruikt, gaan wij ervan uit dat u daarvoor toestemming geeft.
drs. B.E. van Rossum-Smelt
info@optiment.nuContactpersoon
Bezoekadres
Antoon Coolenstraat 108
3245 MC Sommelsdijk
Postadres
Middelharnis naar Oostdijkseweg 2
3252 LN Goedereede
Goed geholpen gedurende een aantal jaar door Bernadette, deskundig, betrokken, flexibel en met een christelijke identiteit.
Goede christelijke zorg gehad van Bernadette. Heeft mij een aantal jaar intensief begeleid en had daarbij aandacht voor de rol die het geloof speelde bij mijn klachten. Door haar woorden en manier van werken laat ze op een prettige manier merken dat ze een christen is. Blinkt uit in geduld, betrokkenheid, liefde en deskundigheid. Heeft oog voor de patiënt en leeft op een professionele manier mee. Aanrader!
Bernadette heeft me heel goed geholpen in de periode dat ik het erg moeilijk had in mijn leven. Ze is erg betrokken, meelevend maar daarnaast ook erg deskundig en doortastend. En ze kan ook heel goed analyseren, dat was in mijn geval erg helpend. Ik raad haar aan, het nare is dat ze vaak erg vol zit en er dan een wachtlijst is. Maar dat zegt ook wel wat, toch?
B.E. van Rossum-Smelt
info@optiment.nuContactpersoon