Deze zorgverlener biedt zorg aan middels een bezoek aan de locatie van de zorgverlener.
Financiering
Het eerste gesprek is naast een kennismaking ook het gesprek waar het zwaartepunt ligt. De meeste mensen hebben na dit gesprek al nieuwe inzichten en handvatten en gaan vaak al meteen gemotiveerder aan de slag. Dit eerste gesprek is gratis en vrijblijvend. De duur van coachtrajecten loopt uiteen, maar gedacht kan worden aan 5 tot 7 gesprekken. De tarieven zijn te vinden op www.opportuun.net
Werkgebied
Wijze van aanmelden
Neem geheel vrijblijvend contact op via de website, stuur een e-mail naar contact@opportuun.net of bel 0622397509 voor meer informatie of voor het maken van een afspraak.
Werktijden
Coachgesprekken kunnen plaatsvinden overdag op maandag en vrijdag, of op doordeweekse avonden.
Gespecialiseerd in:
Ik werk taakgericht en we gaan meteen aan de slag. We maken je doel heel concreet en de stappen daar naartoe ook. Ik help je erachter te komen wat voor jou werkt. Uit de coaching neem je handvatten mee die je de rest van je leven kunt inzetten voor het bereiken van doelen (in je werk, studie, gezin, enzovoort.)
Identiteit
Overig
Percentage christenen onder cliënten:
70
Grondslag / doelstelling
Ik help mensen hun doelen te bereiken door middel van taakgerichte coaching.
Te denken valt aan doelen op het gebied van studie, werk, samenwerking en individuele projecten.
Iedereen die een specifiek doel heeft, kan bij mij terecht voor coaching om dat doel te bereiken.
Geef elk punt een aantal sterren en licht dit kort toe in het reactieveld. U kunt kiezen voor ‘halve’ sterren door op de linkerhelft van een ster te klikken. Uw naam en emailadres zijn nooit zichtbaar voor andere bezoekers of de zorgaanbieder.
Stuur door
192
Ik zoek christelijke hulp maakt gebruik van cookies om de website goed te laten functioneren.
Als u onze website gebruikt, gaan wij ervan uit dat u daarvoor toestemming geeft.