Re:flex staat voor de ontmoeting van het verleden, heden en de toekomst, waarin de persoon in relatie tot de ander centraal staat. Op deze website kun je informatie vinden over mijn praktijk voor contextuele therapie en de diensten die ik aanbied als docent, trainer en coach.
Deze zorgverlener biedt zorg aan middels een bezoek aan de locatie van de zorgverlener.
Financiering
Eigen bijdrage. Meer info staat op de website.
Werkgebied
Individuele en relatie therapie,
psycho -sociale hulpverlening
Wijze van aanmelden
Per email: info@reflexede.nl
Per telefoon: 06-25531017
Mensen kunnen bij mij komen om (traumatische) ervaringen die mensen te verduren krijgen in het leven, een plek te geven. Bijvoorbeeld het verlies van een dierbare, het verlies van werk, ziekte, enzovoort.
Maar de meeste mensen die bij mij komen, willen (en moeten soms) stilstaan bij gebeurtenissen die in hun leven plaatsvinden. Hierbij kan gedacht worden aan: een moeizame (cross-culturele) partnerrelatie, scheiding, burn-out, stress, faalangst, communicatieproblemen, moeite met het aangeven van grenzen en levensvragen. Soms kan ‘het niet lekker in je vel zitten’ al voldoende aanleiding zijn om in gesprek te gaan. Daarnaast werk ik sinds 2001 voor een zendingsorganisatie en ben ik gespecialiseerd in hulpverlening bij zendelingen en problemen rondom integratie en re-entry.
Als je bij mij in therapie komt is er dus niets mis met jou, maar ben je bereid om samen met mij, de ontmoeting van het verleden, heden en toekomst te laten plaats vinden.
Geef elk punt een aantal sterren en licht dit kort toe in het reactieveld. U kunt kiezen voor ‘halve’ sterren door op de linkerhelft van een ster te klikken. Uw naam en emailadres zijn nooit zichtbaar voor andere bezoekers of de zorgaanbieder.
Stuur door
192
Ik zoek christelijke hulp maakt gebruik van cookies om de website goed te laten functioneren.
Als u onze website gebruikt, gaan wij ervan uit dat u daarvoor toestemming geeft.